Dlaczego Warto ze Mną Współpracować

Jeśli patrzysz teraz na moją twarz z lewej strony i zadajesz sobie pytanie:

Dlaczego właściwie miałbym współpracować z tym typem?„…

… to zachęcam Cię do przeczytania krótkiej listy argumentów, które pomogą Ci ocenić, czy nadajemy na tych samych falach…

 

Jestem niezależnym certyfikowanym specjalistą

Chociaż nie przywiązuję wagi do odznaczeń, certyfikatów, pucharów i klepania mnie po ramieniu, to potwierdzają one moją wiedzę i umiejętności.

Jest to dla Ciebie dowód, że trafiasz w dobre ręce. Dla mnie osobiście najlepszym certyfikatem są sukcesy moich klientów i robię wszystko co leży w zakresie moich zadań, żeby klienci je osiągali.

Twój biznes traktuję jak swój

Mam takie podejście, że reklamując Twój biznes wchodzę w Twoje buty, zaglądam do Twojej głowy i staram się myśleć jak Ty i Twoi klienci. Doskonale rozumiem, że zlecasz kampanie reklamowe po to, żeby jak najlepiej trafiać w potrzeby klientów i zarabiać pieniądze.

Rozumiem, że chcesz rozwijać biznes, rozumiem też, że własna firma ma pomóc Ci sięgać po Twoje marzenia. Rozumiem też jakie uczucia towarzyszą Ci, kiedy biznes „nie idzie” tak jakbyś chciał i musisz dwa razy oglądać każdą złotówkę.

Znam to uczucie, przeżyłem to, jestem przedsiębiorcą i rozumiem biznes. To daje mi ogromną przewagę na rynku reklamowym.

Mam za sobą 8 lat doświadczenia…

… w reklamowaniu rozmaitych przedsięwzięć i 10 lat prowadzenia własnych firm. Te lata doświadczenia mogą dziś zaprocentować dla Ciebie. Jestem praktykiem.

Moje przedsięwzięcia online zarabiają pasywnie (głównie dzięki reklamie), a ja mam czas, żeby pomagać rozwijać biznesy moich klientów. To idealne połączenie teorii z praktyką i wieloletnim doświadczeniem biznesowym pozwala mi osiągać wysoką skuteczność.

Dostarczę Ci klientów – Szybko i skutecznie

Reklama to dziś umiejętność szybkiego i skutecznego skierowania na Twoją witrynę osób, które z największym prawdopodobieństwem szukają produktu, lub usługi, które oferuje Twoja firma. Właśnie tym się zajmuję. Jestem Twoim pośrednikiem, którego zadaniem jest „wyłowienie” z tłumu ludzi tych odpowiednich osób i pokazanie im drogi do Twojej firmy.

Kocham to co robię

Dlaczego zakochałem się w reklamie? Prowadziłem w życiu kilka przedsięwzięć o różnym profilu i zawsze łączył je wspólny mianownik: reklama. Bez skutecznej reklamy biznes nie zarabiał.

Uświadomiłem sobie, że bez względu na to czym się zajmuję o skuteczności moich przedsięwzięć decyduje skuteczna reklama. To dlatego siedzę w tym temacie po uszy. To dla mnie źródło znakomitych znajomości, świetnych klientów, pasja, nauka, sposób na życie i zarabianie pieniędzy.

Traktuję Cię poważnie

Dla mnie nie jesteś ciągiem cyfr w statystyce klientów – jesteś człowiekiem i pracujesz z człowiekiem. Twój sukces jest dla mnie bardzo ważny, bo czuję, że w dużej mierze zależy on również ode mnie.

Jeśli…

  • prowadzisz własny biznes
  • czujesz, że nadajemy na tych samych falach,
  • chcesz zwiększyć sprzedaż,
  • szukasz możliwości pozyskania nowych klientów

…to po prostu odezwij się do mnie.

Mam praktyczną wiedzę i nie zawaham się jej użyć!

Jestem niezależnym specjalistą ds. reklamy w internecie

Każdego dnia zajmuję się planowaniem i prowadzeniem kampanii reklamowych. Moimi klientami są mikro, małe i średnie firmy, których celem jest dotarcie do jak największego grona potencjalnych klientów.

W swojej pracy korzystam z systemów reklamowych Google Ads (Adwords), Facebook Ads, oraz licznych narzędzi wspomagających m.in Google Analytics, Google Tag Manager.

Co ważne – jestem praktykiem w zakresie reklamy i e-biznesu. Mam czas dla klientów, głównie dzięki temu, że kilka moich projektów zarabia dla mnie prawie bezobsługowo – m.in. dzięki skutecznej reklamie.

Mogę reklamować również Twój biznes… po prostu odezwij się do mnie.

Kwalifikacje i certyfikaty

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY WARTO
SKORZYSTAĆ Z MOJEGO WSPARCIA?

To Normalne!

Kiedy ja prowadziłem swój pierwszy biznes czułem się podobnie.

Zależało mi na skutecznym pozyskiwaniu klientów, ale bałem się prosić o pomoc.

Wstydziłem się konsultować z fachowcami. Obawiałem się, że nie będzie mnie stać na usługi zewnętrzne.

Ale… czy taka postawa pomogła mi biznesie? NIE

Kto Pyta Ten Rządzi!

Jeśli nie chcesz popełniać moich błędów to odezwij się do mnie.

Przygotuję dla Ciebie propozycję działań reklamowych. Bezpłatnie!

Działaj już teraz! Gdzieś na świecie czekają Klienci, którzy mogliby skorzystać z Twojej oferty, tylko nie wiedzą jak do Ciebie trafić.

Pomogę im znaleźć drogę do Twojego biznesu.

ZNAJDZIESZ MNIE RÓWNIEŻ TUTAJ

Zapraszam Cię do odwiedzenia moich profili w social mediach.

Dzięki temu poznamy się jeszcze lepiej, a Ty będziesz na bieżąco z moimi artykułami,
filmami i podcastami na temat marketingu, reklamy i e-biznesu.

Gorąco zapraszam!

SZUKASZ WIĘKSZEJ ILOŚCI KLIENTÓW? 
WIEM JAK ICH PRZYCIĄGNĄĆ!