Jak Wygląda Współpraca ze Mną

Prowadzenie biznesu jest jak gra strategiczna. W biznesie grasz o klienta. O rezultatach decyduje rozpoznanie terenu, odpowiedni plan, wiedza i spryt.

W tej grze skuteczna reklama to najpotężniejsza broń na polu walki. Pomogę Ci wygrać tę grę. Zobacz jak planuję rozgrywkę…

 

ROZPOZNAJĘ TEREN

Poznaję Ciebie, Twój biznes, Twoje potrzeby i plany związane z biznesem. Następnie poznaję ofertę Twojej firmy, ofertę konkurencji i staram się wejść w buty Twoich klientów po to, żeby zrozumieć jak przyciągnąć ich uwagę do Twojej oferty.

NAMIERZAM CEL

Ustalamy najważniejsze cele na najbliższy czas. W oparciu o pierwszą analizę ustalamy co jest priorytetem w ciągu kilku najbliższych tygodni. Czas to pieniądz, więc trzeba działać szybko, zdecydowanie i skutecznie.

DOBIERAM AMUNICJĘ

Przygotowuję listę słów kluczowych oraz wykluczających słów kluczowych, których następnie użyję w kampanii. Słowa kluczowe to język za pomocą, którego komunikują się Twoi klienci.

Rozpoznanie tego języka pozwoli mi na przygotowanie skutecznych drogowskazów (reklam), które rozstawię tam, gdzie przemieszczają się Twoi klienci.

DOBIERAM SKUTECZNĄ STRATEGIĘ

Przygotowuję strategię reklamową. Planuje strukturę kampanii i grup reklam, wdrażam listę słów kluczowych oraz wykluczających w odpowiednim dopasowaniu.

Przygotowuje listę formatów reklam, oraz opracowuję rozszerzenia dla reklam. Strategiczne rozplanowanie pomoże mi później w „produkcji drogowskazów” dla Twoich klientów.

UAKTYWNIAM ŚLEDZENIE

Zalecam implementację kodów śledzących na Twojej witrynie, lub samodzielnie je implementuje. Kody śledzące to takie znaczniki, którymi oznakuję tych klientów, którzy już odwiedzili Twoją firmę – a konkretnie stronę Twojej firmy.

Dzięki znacznikom będę wiedział jakimi ścieżkami podążają Twoi klienci, a to pozwoli mi na wyrysowanie mapy miejsc, w których warto pokazać im kolejne drogowskazy oraz zwerbować osoby podobne do Twoich klientów.

MONTUJĘ DROGOWSKAZY

Wiem już tyle ile muszę. Znam język Twoich klientów, znam też konkurencję, wiem tez jakie są Twoje cele. Przyszedł czas na przygotowanie odpowiednich treści reklamowych, które umieszczę na drogowskazach do Twojej firmy.

Na tym etapie montuję wszystkie drogowskazy i przygotowuję je do umieszczenia tam, gdzie być powinny. Gotowe czekają na transport w wyznaczone miejsca.

WYRUSZAM DO WALKI O KLIENTA

Po dopięciu przygotowań na ostatni guzik ruszam z kampanią. Od momentu startu kampanii może upłynąć nawet kilka dni, aż reklamy w systemie Google Adwords zostaną zatwierdzone i wkroczą do akcji.

Tak samo jak w życiu, ktoś musi rozmieścić drogowskazy w terenie, ktoś musi „odebrać te roboty drogowe” i stwierdzić, że ustawione drogowskazy są zgodne z przyjętymi zasadami.

SPRAWDZAM SKUTECZNOŚĆ STRATEGII

Pierwsze tygodnie kampanii są bardzo ważne. W tym czasie na koncie Adwords pojawia się bardzo wiele różnych danych, które trzeba umiejętnie wykorzystać, żeby kampania przyniosła oczekiwane rezultaty.

To najważniejszy okres dla wielu biznesów. To chwila prawdy dotycząca jakości kampanii reklamowej, jakości Twojej strony, interakcji z klientami, systemu sprzedaży i obsługi klienta. To czas w którym poprawiam drogowskazy w oparciu o mapy powstałe dzięki śledzeniu zachowań i zainteresowań klientów.

Stosuję remarketing – czyli rozmieszczenie reklam dokładnie tam, gdzie przemieszczają się Twoi klienci.

DOSTOSOWUJĘ STRATEGIĘ DO WARUNKÓW

Skuteczność ma swoją cenę, tą ceną jest czas i zaangażowanie, które inwestuję w to, żeby rentowność Twojego biznesu była możliwie największa dzięki skutecznej reklamie. Kolejne miesiące to ciągłe optymalizowanie i ulepszanie kampanii.

Ostrożne pozostawianie tego co działa, eliminacja elementów, które są mniej efektywne i zastępowanie ich innymi. To okres w którym cały czas doskonalę i usprawniam Twoje kampanie.

To również okres, w którym na obecność Twojej firmy na rynku zareagują Twoi klienci i konkurenci. Konkurencji będą zmieniać swoje kreacje reklamowe, a Twoi klienci mogą być już nieco zmęczeni przekazem reklamowym, dlatego w tym okresie konieczne będzie stałe trzymanie ręki na pulsie, modyfikowanie treści, rozszerzeń i innych elementów.

Bardzo intensywną pracę trzeba wykonać podczas ciągłej obserwacji słów kluczowych, oraz wykluczeń, ponieważ te elementy będą miały znaczący wpływ na efektywność prowadzonych kampanii. Ten okres nigdy się nie kończy, bo zachowanie skuteczności kampanii wymaga stałej pracy.

WPROWADZAM NOWE UZBROJENIE

Adwords to żywy organizm, w którym trwają ciągłe zmiany pozwalające dostosować reklamy do najnowszych trendów, nawyków i zachowań klientów.

Rolą specjalisty Adwords w tym zakresie jest stałe dokształcanie się w celu maksymalnego wykorzystania szans, przed którymi stanie Twój biznes. Kiedy pojawia się coś, dzięki czemu mogę zwiększyć efektywność kampanii reklamowych, to natychmiast z tego korzystam.

WZMACNIAM PRZEWAGĘ TWOJEJ FIRMY

Ten moment, może nastąpić w każdej chwili. Etap ten będzie objawiał się znacznym wzrostem przychodu Twojej firmy i kolejnymi wyzwaniami, przed jakimi staniesz.

Zwykle staniesz przed koniecznością zatrudnienia dodatkowych pracowników, zakupu dodatkowych narzędzi w celu sprostania zapotrzebowaniu na Twoje produkty, lub usługi wśród nowych klientów. 

To będzie intensywny, dochodowy, ale również trudny okres dla Twojego biznesu. Jednocześnie dzięki większej gotówce pojawi się szansa na jeszcze lepsze ugruntowanie pozycji Twojej firmy z wykorzystaniem innym elementów strategii marketingowych, które wykraczają poza Google Adwords.

Kiedy nadejdzie ten czas złożę Ci kolejne propozycje, które pozwolą ugruntować pozycję Twojej firmy na rynku. Jakie? Tego nie zdradzam, bo tajną broń zwykle lepiej trzymać w ukryciu ?

PODSUMOWANIE PRZEBIEGU GRY

Wiem, że tych kroków wydaje się sporo, ale jedną z naczelnych zasad współpracy ze mną jest transparentność moich działań.

Musisz wiedzieć, rozumieć i zdawać sobie sprawę, że reklama Twojego biznesu, to nie tylko twarda wiedza i umiejętność wykorzystania dostępnych narzędzi, ale również pewna sztuka. Sztuka wpływania na Twojego potencjalnego klienta.

To proces, który składa się praktycznie z samych zmiennych. Te kropki trzeba umiejętnie połączyć i ja je połączę, po to, żebyś Ty odniósł wymarzony biznesowy sukces.

Ta gra ma bardzo rozbudowaną strategię, co dla jednych jest przekleństwem, ale dla innych zbawieniem. Odpowiednia kombinacja wiedzy, narzędzi, strategii i sprytu ma sprawić, że Ty będziesz delektował się tortem, kiedy dla innych zostaną okruchy.

Jeśli na poważnie chcesz wziąć udział w grze o klienta, to zapraszam. Gwarantuje Ci indywidualne podejście, profesjonalizm, rozsądne ceny usług i pełną poufność. Po prostu odezwij się do mnie.

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY WARTO
SKORZYSTAĆ Z MOJEGO WSPARCIA?

To Normalne!

Kiedy ja prowadziłem swój pierwszy biznes czułem się podobnie.

Zależało mi na skutecznym pozyskiwaniu klientów, ale bałem się prosić o pomoc.

Wstydziłem się konsultować z fachowcami. Obawiałem się, że nie będzie mnie stać na usługi zewnętrzne.

Ale… czy taka postawa pomogła mi biznesie? NIE

Kto Pyta Ten Rządzi!

Jeśli nie chcesz popełniać moich błędów to odezwij się do mnie.

Przygotuję dla Ciebie propozycję działań reklamowych. Bezpłatnie!

Działaj już teraz! Gdzieś na świecie czekają Klienci, którzy mogliby skorzystać z Twojej oferty, tylko nie wiedzą jak do Ciebie trafić.

Pomogę im znaleźć drogę do Twojego biznesu.

ZNAJDZIESZ MNIE RÓWNIEŻ TUTAJ

Zapraszam Cię do odwiedzenia moich profili w social mediach.

Dzięki temu poznamy się jeszcze lepiej, a Ty będziesz na bieżąco z moimi artykułami,
filmami i podcastami na temat marketingu, reklamy i e-biznesu.

Gorąco zapraszam!

SZUKASZ WIĘKSZEJ ILOŚCI KLIENTÓW? 
WIEM JAK ICH PRZYCIĄGNĄĆ!