ZASADY WSPÓŁPRACY

Proszę zapoznaj się z poniższymi zasadami zanim zdecydujesz się skontaktować ze mną. Dzięki temu jakość naszej współpracy będzie dużo lepsza i jeszcze bardziej opłacalna dla Ciebie.

1. Jestem profesjonalistą i cenię profesjonalizm wśród moich klientów – mam tu na myśli przede wszystkim poważne traktowanie siebie nawzajem.

2. Jeśli proszę Cię o dodatkowe informacje lub rekomenduję wprowadzenie zmian pomocnych podczas optymalizacji kampanii (zmiana treści na stronie, dodanie nowych treści, zmiany w kodzie źródłowym strony, instalację tagów śledzących, remarketingowych itp.) to podejmij zalecane działania jak najszybciej. Pamiętaj, że moje rekomendacje oszczędzają Twoje pieniądze, bo pozwalają na skierowanie większej liczby klientów do Twojej oferty.

3. Bieżący kontakt z Tobą i Twoje zaangażowanie są niezbędnymi składnikami udanej kampanii. Współpracując ze mną działasz na korzyść własnego biznesu. Tylko sprawna współpraca zbliży Cię do efektów jakich oczekujesz.

4. Wszelkie zmiany, sugestie i uwagi najpierw skonsultuj ze mną. Nie rób nic na własną rękę. Biorę odpowiedzialność tylko za działania dokonywane pod moją kontrolą.

5. Nie preferuję spotkań twarzą w twarz. W obecnych czasach wszystkie ważne kwestie da się omówić telefonicznie przez Skype lub mailowo. Szanuję Twój czas, cenię również swój, więc wykorzystajmy go bardziej efektywnie, a w wolnych chwilach… możemy spotkać się czysto towarzysko.

6. Podejmuję się tylko zleceń związanych z ofertą na mojej stronie. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych usług związanych np. z budową strony www, pozycjonowaniem lub innymi działaniami marketingowymi, to napisz do mnie, a ja skomunikuję Cię z osobami, które będą mogły Ci pomóc.

7. Pamiętaj, że skuteczne działania reklamowe zawsze są płatne. Zanim wyślesz zapytanie zastanów się ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na działania reklamowe i poinformuj mnie o tym. W większości branż im więcej przeznaczysz na reklamę, tym więcej pozyskasz klientów – ta zależność jest bardzo prosta.

8. Rozliczam się na zasadzie płatności przed rozpoczęciem zlecenia. Działania reklamowej podejmuję już po otrzymaniu płatności. Oczywiście przed rozpoczęciem zlecenia przekazuję istotne informacje na temat kampanii, żebyś wiedział za co płacisz.

9. Faktury wystawiam po opłaceniu pro formy. Faktury wystawiam zawsze w dniu otrzymania płatności od Ciebie i od razu przesyłam je na Twoją skrzynkę e-mail.

10. Jestem terminowy dlatego bardzo cenię terminowych klientów. Jeśli opóźniasz się z płatnościami za usługi, to nasza dalsza współpraca może zostać poważnie zachwiana.

11. Na tym samym rynku obsługuję tylko jedną firmę. To oznacza, że jeśli reklamuję Twoją firmę, to nie będę w tym samym czasie prowadził kampanii dla Twoich konkurentów. To moja złota zasada biznesowego Fair Play.

 

Jesteś gotowy rozpędzić swój biznes? Napisz do mnie i działamy ?