Pogoń szefa, zyskaj nowe umiejętności, zarabiaj duże pieniądze!

 

Trafiłeś tu bo chcesz zarabiać więcej pieniędzy. Niezależnie od tego, czy wkurza Cię Twój szef, zarabiasz za mało, lub po prostu myślisz o własnym biznesie, z tego wpisu dowiesz się jak krok po kroku dojść do upragnionego celu finansowego, ALE…

…zanim przejdziemy dalej musisz zaakceptować, że nie znajdziesz tutaj magicznego przycisku do robienia pieniędzy.

Jeżeli szukasz magicznych metod, które w minutę pomnożą Twój majątek, forexów, botów do kryptowalut, magicznych stron do zarabiania za nic, systemów gry w Lotto czy innych form hazardu, to śmiało możesz darować sobie dalsze czytanie…

… a jeżeli czytasz dalej to oznacza, że jesteś właściwym człowiekiem we właściwym miejscu.

 

Są tylko trzy możliwości, dla osób bez unikalnych, cenionych na rynku pracy umiejętności, żeby zarabiać naprawdę poważne pieniądze:

 1. Pierwszym sposobem jest wylot z Polski do innego kraju w którym płacą godziwe wynagrodzenie. Jeśli jesteś młody, nie masz dobrych kwalifikacji i nie masz zobowiązań, to może być bardzo dobry pomysł na godne życie.
 2. Drugą możliwością jest prowadzenie własnej firmy. Jeśli firma przetrwa pierwsze 3 lata to prędzej czy później będziesz ustawiony.
 3. Trzecim sposobem, jest zdobycie nowych, unikalnych umiejętności, które w szybki sposób będą w stanie zwiększyć Twoje zarobki i zapewnią Ci większe możliwości finansowe.

Punkty 2 i 3 są dla Ciebie stosunkowo łatwe do osiągnięcia, tylko musisz pamiętać o właściwej kolejności i uważnie czytać dalej.

 

Po pierwsze – właściwa kolejność.

Mówiąc uczciwie, moje początki z własną firmą były brutalne, bo samo założenie firmy kompletnie nic nie znaczy. Powiem więcej: jeżeli założysz firmę, bez przeczytania całości tego tekstu i tego, co chcę Ci przekazać, to prawdopodobnie podzielisz los 90% nowo powstałych firm, które nie przetrwają na rynku dłużej niż 3 lata.

Pewnie nie raz słyszałeś bzdurne rady: „Załóż firmę, wydrukuj ulotki, wizytówki, powiedz znajomym, zrób jakąś stronę wizytówkę w sieci, lub Fan Page na Facebook-u i z czasem rozwiniesz skrzydła”. Nie ma bardziej szkodliwej porady niż ta. Ludzie, którzy tak mówią na pewno nigdy z sukcesem nie prowadzili żadnej swojej firmy!

Masz zakaz zakładania firmy przed obsłużeniem pierwszych klientów! Nawet o tym nie myśl!

W zasadzie to masz zakaz zakładania firmy zanim przyjdzie moment w którym Twoje zarobki będą na tyle powtarzalne żebyś był w stanie pokryć koszty działalności i dalej z sukcesami rozwijać biznes.

Wizytówki i strona w sieci nie zrobią z Ciebie milionera…

Teraz (to ważne!) na chwilę załóżmy, że masz pomysł na biznes i dokładnie wiesz co mógłbyś robić. Nawet jeśli tak nie jest, to przyjmij, że tak jest, wejdź w buty przedsiębiorcy i co…

Jeszcze NIC! Bez klientów nie istnieje Twoja firma i nigdy istnieć nie będzie.

Najpierw Twoi potencjalni klienci muszą się o Tobie i Twoich usługach dowiedzieć! Najpierw… czyli jeszcze zanim założysz firmę!

Przepisy o nierejestrowanej działalności gospodarczej pozwalają Ci rozkręcać biznes z Polsce niemal bez kosztów i bez konieczności zakładania firmy. Wykorzystaj to! Nie możesz zakładać firmy bez posiadania Klientów, jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces. Zapamiętaj to sobie!

👨‍🎓 No dobrze gościu, ale gdzie są moi potencjalni klienci? Jak ich znaleźć? Co mógłbym zrobić?

👨‍💼 99% Twoich klientów jest teraz w Internecie!

👨‍🎓 Ok, ale jak do nich dotrzeć?

👨‍💼 Przez skuteczną reklamę w wyszukiwarce oraz na milionach stron w sieci. Dokładnie w taki sam sposób, jak Ty trafiłeś na moją stronę.

👨‍🎓 Łatwo mówić, ale czy to w ogóle działa?

👨‍💼 No proszę Cię… właśnie tak tutaj trafiłeś i to jest najlepszy dowód, że to działa, w dodatku tanio i skutecznie.

 

A teraz powiem Ci jak to ogarnąć!

Podsumujmy to co już wiesz:

 1. Wiesz, że właściwa kolejność to pozyskanie płacących klientów.
 2. Wiesz, że przepisy o nierejestrowanej działalności gospodarczej pozwalają Ci zacząć bez konieczności zakładania firmy i ponoszenia kosztów z tym związanych.
 3. Cały czas przyjmujemy założenie, że wiesz jaki biznes będziesz prowadził – trzymaj się tego założenia dalej, nawet jeśli to aktualnie nieprawda.

 

Po drugie – procedura rozkręcania firmy…

Dalsza procedura wygląda tak:

 • Tworzysz stronę wizytówkę prezentująca Twoje produkty lub usługi. Może to być nawet Fan Page na Facebooku, który stworzysz kilka minut.
 • Reklamujesz tę stronę w wyszukiwarce Google oraz w sieci reklamowej Google, czyli na milionach stron w sieci, nawet takich jak wp.pl czy onet – za grosze, dosłownie.
 • Wykonujesz usługę lub sprzedajesz produkt.
 • Zbierasz opinie od zadowolonych klientów.
 • Powtarzasz działania, aż do momentu kiedy nie jesteś w stanie samodzielnie obsłużyć tak dużej ilości klientów.
 • Zatrudniasz dodatkowe osoby i rozwijasz firmę.

Co jest najtrudniejszym, a jednocześnie najważniejszym elementem spośród tych 6 punktów?

Najtrudniej zdobyć wystarczającą liczbę klientów.

Większość firm upada ze względu na zbyt małą płynność finansową, a ta słaba płynność spowodowana jest zbyt małą ilością dochodowych klientów!

To pozyskiwanie właściwych klientów jest kluczowe! Nigdy nie pozyskasz Klientów bez skutecznej reklamy, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz!

To skuteczna reklama pozwoli Ci przekonać się, że są klienci na Twoje produkty lub usługi. To skuteczna reklama przynosząca Klientów ośmieli Cię do dalszego działania.

To dzięki skutecznej reklamie jesteś w stanie przekonać się, że masz szansę rozwinąć skrzydła i pójść na swoje, jeszcze zanim fizycznie założysz firmę.

👨‍🎓 OK, ale takie reklamowanie pewnie jest drogie…

👨‍💼 To zależy…Jeśli będziesz chciał zlecić prowadzenie kampanii reklamowych specjaliście, to niestety taki specjalista sporo kosztuje…

👨‍🎓 A Ty jak zaczynałeś?

👨‍💼 Ja nie mogłem sobie pozwolić na specjalistyczne usługi, więc uczyłem się sam… metodą prób i błędów.

👨‍🎓 Czy to się opłaciło? Było warto?

👨‍💼 Oj było, ale moje błędy kosztowały mnie kilkadziesiąt tysięcy złotych na samym początku. Mimo tych kosztownych błędów wciąż rozwijałem firmę dzięki skutecznej reklamie.

👨‍🎓 To co mogę zrobić skoro nie mogę sobie pozwolić na usługi specjalisty i nie stać mnie na popełnianie tak kosztownych błędów?

👨‍💼 Na szczęście Ty nie popełnisz moich błędów, bo za chwilę dam Ci do ręki odpowiednie narzędzia.

Jak pewnie zauważyłeś na mojej stronie – jestem specjalistą od reklamowania firm w Google Ads, ale nie będę Ci tutaj proponował swoich usług. I tak nie mógłbyś sobie na takie usługi pozwolić, jako początkujący.

Ja sam uczyłem się Google Ads (wcześniej Google AdWords), bo nie było mnie stać na specjalistów. W sumie w tamtym czasie w Polsce ich nie było, nie było też żadnych szkoleń w tym temacie. Nie będę ściemniał. Orałem to pole gołymi rękoma, ale właśnie dzięki temu mogę zaproponować Ci coś ekstra…

Po trzecie – ale ja nie mam firmy, a nawet nie mam pomysłu na firmę!

I to jest właśnie w tym wszystkim najpiękniejsze. To, że możesz zacząć od zera, bez jakiegoś utartego schematu i teraz Ci to udowodnię.

Znaczenie ma głównie to, czy potrafisz znaleźć klientów, którzy są gotowi Ci płacić.

Posiadając umiejętności skutecznego reklamowania jakiegokolwiek biznesu będziesz w stanie pozyskiwać klientów w niemal każdej branży.

Mało? To pa teraz…

Wyobraź sobie, że jeśli nie masz pomysłu na biznes, to Twoim pierwszym pomysłem mogłoby być… reklamowanie w sieci innych firm! Za pieniądze!

Co mi to daje? Bardzo, bardzo dużo…

 1. Możesz uczyć się reklamy i marketingu za pieniądze swoich Klientów.
 2. Możesz zarabiać z dowolnego miejsca na świecie jeśli tylko masz komputer i Internet!

Wreszcie… możesz poznać każdą branże od kuchni! Pracując z klientami, którym obsługujesz kampanie reklamowe, wiesz o ich biznesie niemal wszystko, bo prowadząc działania reklamowe masz dostęp do danych finansowych firmy, z perspektywy których oceniana jest skuteczność kampanii reklamowych.

To pozwoli Ci zrozumieć ile realnie zarabia się w poszczególnych branżach i być może będziesz chciał rozwinąć podobny biznes na swoim lokalnym rynku, nie tworząc konkurencji swoim klientom.

👨‍🎓 Ile można zarobić na prowadzeniu kampanii reklamowych dla firm?
👨‍💼 Od 5 do 25 tysięcy złotych miesięcznie, a nawet więcej. Wystarczy mieć 5-10 stałych klientów, żeby mieć pierwsze 5-10 tysięcy złotych co miesiąc.
👨‍🎓 No dobra, ale ja nie mam pojęcia o reklamie w Google. Nawet nie wiem od czego zacząć
👨‍💼 Spokojnie. To żadne wyzwanie…

Oddam Ci kawał mojego doświadczenia, wiedzy i wieloletniej praktyki i spokojnie ogarniesz temat.

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

Odpal po prostu mój kurs reklamowania w wyszukiwarce Google i na milionach stron w Internecie.

💎 Kurs, który zrobi z Ciebie marketingowego kota – od podstaw
💎 Kurs, który na moment pisania tego wpisu ma ponad 1000 uczestników.
💎 Kurs, który przez moich kursantów uzyskał ocenę 4,9/5.

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

👨‍🎓 To pewnie ściema, kursów w sieci jest setki i każdy chwali się super ocenami, ale pewnie sam te oceny dodaje.
👨‍💼 Faktycznie, z wieloma kursami tak jest, ale…mój kurs jest publicznie dostępny, wystawiony do kupienia na największej platformie z kursami na świecie.

Znajdziesz go na Udemy.com, wystarczy że wejdziesz tam i wpiszesz w wyszukiwarkę „Google Ads Podstawy”

Każda opinia pochodzi od użytkownika, który kupił ten kurs i zapłacił za niego swoimi pieniędzmi!

UWAGA‼ Nie kupuj go na Udemy, bo srogo przepłacisz!

 • Na Udemy możesz przekonać się ile osób kupiło kurs, oraz jakie recenzje wystawili.
 • Na Udemy mój kurs jest kosztowny, a zamieściłem go tam tylko po to, żeby zebrać recenzje od kupujących i przekonać się, czy faktycznie w oczach moich klientów ten kurs jest rzeczywiście tak doskonały.
 • Udemy jednak płaci twórcom kursów bardzo małe prowizje od sprzedaży…

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

Właśnie ze względu na te śmiesznie niskie prowizje na Udemy, mogę zaoferować Ci swój kurs niemal za darmo jeśli kupisz go bezpośrednio u mnie poprzez moją stronę❗

https://ernestgurgol.pl/oferta/kurs-google-ads/

To jest 11h nagrań, 95 filmów z samym „mięsem” dających Ci wiedzę o marketingu, reklamie i biznesie…

…w tak potężnej i skoncentrowanej dawce, że jeśli tylko do tego przysiądziesz i konsekwentnie wdrożysz, to Twoje marzenia o własnej firmie i ponadprzeciętnych zarobkach będą się materializować. 💰🌴

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

WAŻNE!!! Postanowiłem, że dla pierwszych 100 osób, które zakupią ten materiał, bezpośrednio z tego wpisu, cena wyniesie skromne 49,99 zł.

Cena jest śmieszna, bo chcę sprawdzić, czy jestem w stanie pozytywnie wpłynąć na rozwój osób, których aktualnie nie stać na zapłacenie pełnej kwoty 349,99 zł – dlatego oferuję kurs poniżej kosztów.

Chcę w ten sposób pomóc 100 osobom, ale nie jestem w stanie utrzymać tej ceny dla większej ilości osób, bo jest to dla mnie nieopłacalne. Nie jestem szaleńcem. Sorry, ale nie jestem ani głupi, ani zdesperowany, żeby rozdawać go wszystkim za tak absurdalnie niską cenę.

To jest wiele lat mojej praktyki i ogromne koszty zakupu sprzętu i nagrywania, cięcia, montażu filmów, poprawiania audio, animacji, prezentacji, hostingu wideo, praw do grafik, oprogramowania i wielu innych drobiazgów o których teraz nawet nie pamiętam, a które tworzą ostateczną wartość tego kursu.

Po zapłaceniu podatków od tej kwoty, nie zostanie mi nawet na dobrą kawę. Mam nadzieję, że rozumiesz, że nie mogę Ci zagwarantować tej ceny jeśli wyprzedzą Cię inni.

Oddaję Ci kawał siebie w absurdalnie niskiej cenie, ale pod warunkiem, że jest to tylko dla tych 100 pierwszych osób.

Dzięki temu kursowi:

 • Nauczysz się tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych.
 • Będziesz w stanie reklamować czyjeś biznesy za pieniądze. Na początek to świetna sprawa, szybkie i ponadprzeciętne pieniądze.
 • Będziesz w stanie reklamować swoje pomysły i sprawdzić, czy jesteś w stanie pozyskiwać klientów jeszcze zanim założysz firmę!
 • „Nasiąkając” biznesem, zaczniesz myśleć i działać jak przedsiębiorca.

Masz tyle możliwości, za 49,99zł (dla pierwszych 100 osób), kupując pod tym linkiem: ➡ https://ernestgurgol.pl/oferta/kurs-google-ads/

Jak ja zakładałem pierwszą firmę, to pragnąłem lepszego życia dla siebie i swoich bliskich – zawalczyłem o to. Ty nie musisz aż tak walczyć, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Tyle mogę dla Ciebie zrobić byku. Reszta jest w Twoich rękach…

https://ernestgurgol.pl/oferta/kurs-google-ads/

Dziękuję Ci, że czytasz do końca – dzisiaj 1% ludzi chce czytać, rozwijać się i iść do przodu, a Ty jesteś jednym z nich – to dobra prognoza na Twoją przyszłość, jeśli tylko swój głód zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego przekujesz w realne działanie, w czym CI szalenie kibicuję 🙂

Ps.: Tutaj dowód na to jak wysoko oceniają kurs, osoby, które go zakupiły.